Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Aktualności

Między dwoma totalitaryzmami

Szanowni Państwo!

            Instytut Pamięci Narodowej i Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają w roku szkolnym 2016-2017 na szkolenia dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Cykl pt. „Między dwoma totalitaryzmami” obejmuje sześć tematów dotyczących historii Polski w latach 1937-1948. Prezentacja każdego zagadnienia składać się będzie m.in. z wykładu i warsztatów metodycznych

             Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymają stosowne certyfikaty.

             Delegatura IPN w Olsztynie, Kuratorium Oświaty i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na pierwsze zajęcia pt. „Fenomen Polskiego Państwa Podziemnego”, które odbędą się 17 listopada br. o godz. 12:00 w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie przy ul. Turowskiego 3.

           

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 89 534-96-90 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 listopada 2016 r.

            Ilość miejsc ograniczona!

            O zakwalifikowaniu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. O wynikach naboru zainteresowani zostaną poinformowani drogą mailową.

             Osoby, które zapiszą się na szkolenie, a z różnych powodów zrezygnują
z uczestnictwa, proszone są o poinformowanie o tym fakcie najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem.

            Więcej informacji o cyklu szkoleń:

http://ipn.gov.pl/pl/edukacja-1/szkolenia-dla-nauczycie/polski-wiek-xx-losy-pan

lub pod numerem telefonu 89 521-48-14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Zapraszamy!

Informacja w pliku pdf

Dodatkowe informacje