Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Aktualności

PODSTAWA PROGRAMOWA Konsultacje zespołowe

PODSTAWA PROGRAMOWA – planowanie pracy nauczyciela w roku szkolnym 2017/ 2018.

 W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez dyrektorów szkół oraz nauczycieli, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie opracował kompleksowy harmonogram konsultacji zespołowych.

Konsultacje są adresowane do nauczycieli, którzy chcą skutecznie przygotować swoje działania edukacyjne w nadchodzącym roku szkolnym 2017/ 2018. 

 Cel spotkania:
 -       prezentacja kalendarza zmian,
-       omówienie założeń nowej podstawy programowej z danego przedmiotu,
-       analiza najważniejszych zapisów podstawy programowej,
-       projektowanie metod uczenia się zgodnych z warunkami i sposobami realizacji opisanymi w podstawie programowej.

 Konsultacje są bezpłatne.

Dodatkowy termin konsultacji z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.  

Zgłoszenia prosimy przesłać za pośrednictwem odpowiedniego formularza elektronicznego umieszczonego w harmonogramie konsultacji. 

HARMONOGRAM KONSULTACJI ZESPOŁOWYCH

PODSTAWA PROGRAMOWA – planowanie pracy nauczyciela w roku szkolnym 2017/ 2018. 

Lp.

Przedmiot

Osoba prowadząca

Data/ godzina

           1.          

Matematyka
klasy IV- VIII szkoły podstawowe
grupa I

Julita Majewska
Wojciech Andruszkiewicz

24.04.2017 r.
godz. 16.00

           2.          

Matematyka
klasy IV- VIII szkoły podstawowe
grupa II

Julita Majewska
Wojciech Andruszkiewicz

26.04.2017 r.
godz. 16.00

           3.          

Język polski
klasy IV- VIII szkoły podstawowe
grupa I

Joanna Dronow
Agnieszka Jaroszewicz

27.04.2017 r.
godz. 16.30

           4.          

Język polski
klasy IV- VIII szkoły podstawowe
grupa II

Joanna Dronow
Agnieszka Jaroszewicz

17.05.2017 r.
godz. 16.30

           5.          

Język polski
nauczyciele gimnazjów przekształcanych w szkoły podstawowe

Joanna Dronow
Agnieszka Jaroszewicz

08.06.2017 r.
godz. 16.30

           6.          

Przedmioty zawodowe

Zdzisław Gadek

05.06.2017 r.
godz. 16.00

           7.          

Historia
klasy IV- VIII szkoły podstawowe

Iwona Jóźwiak

05.06.2017 r.
godz. 16.00

           8.          

Biologia
klasy V- VIII szkoły podstawowe

Marlena Kowalska

22.05.2017 r.
godz. 16.00

           9.          

Przyroda
klasa IV szkoły podstawowe

Marlena Kowalska

12.06.2017 r.
godz. 16.00

         10.        

Informatyka
klasy IV- VIII szkoły podstawowe

Paweł Kowalski

22.05.2017 r.
godz. 16.00

         11.        

Technika
klasy IV- VI szkoły podstawowe

Paweł Kowalski

08.05.2017 r.
godz. 16.00

         12.        

Fizyka
klasy VII- VIII szkoły podstawowe

Julita Majewska

08.05.2017 r.
godz. 16.00

         16.        

Edukacja wczesnoszkolna
Wychowanie przedszkolne

Alicja Ostrowska

6.06.2017 r.
godz. 16.00

 13

Edukacja wczesnoszkolna
Wychowanie przedszkolne

 Alicja Ostrowska  29.05.2017 r.
godz. 16.00

         14.        

Religia rzymskokatolicka klasy IV- VIII szkoły podstawowe

Bożena Szczurek

05.06.2017 r.
godz. 16.00

15.

Biologia dla powiatów: kętrzyńskiego, mrągowskiego, olsztyńskiego, nidzickiego, szczycieńskiego.

Marlena Kowalska

05.06.2017 r.
godz. 16.00

Dodatkowe informacje