Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Kurs adresowany jest do osób, które chcąc pełnić funkcję instruktora praktycznej nauki zawodu, posiadają odpowiednie przygotowanie zawodowe, a nie posiadają kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (przygotowania pedagogicznego), np. przedsiębiorcy, właściciele i pracownicy zakładów rzemieślniczych, handlowych i usługowych, gospodarstw rolnych.  

Absolwenci kursu otrzymują dokument potwierdzający przygotowanie pedagogiczne do prowadzenia praktycznej nauki zawodu z uczniami i młodocianymi pracownikami realizującymi program nauczania danego zawodu w zakładach pracy, w rzemiośle, w gospodarstwach rolnych.

Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli (d. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie) przy ul. Turowskiego 3.

Program kursu obejmuje 48 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych z podstaw pedagogiki, dydaktyki i metodykipraktycznej nauki zawodu.

Kurs będzie realizowany w formie 3 zjazdów sobotnio-niedzielnych oraz 8 godzin praktyki i rozpocznie się po dokonaniu naboru. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej oraz przesłany do osób zainteresowanych.

Cena kursu: 600 zł. 

Zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Więcej informacji:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 606 707 892

Dodatkowe informacje